ГРАДСКИ ПРЕВОЗ САОБРАЋА БЕЗ ПРОБЛЕМА: Огласио се ГСП, нема измена траса, тролејбуси враћени

Јавни градски превоз у Београду од јутрос функционише без икаквих потешкоћа и саобраћа по редовном режиму, саопштено је из диспечерског центра Градског саобраћајног предузећа (ГСП).

Како наводе из ГСП-а, током дана није било застоја, ванредних измена, скраћења линија нити промене траса, а сви планирани поласци реализовани су у складу са редом вожње.

Такође, на линије градског превоза 19, 22, 29 и 40 поново су укључени тролејбуси, који су претходних дана били привремено замењени аутобусима.

извор / фото / Граад Београд