
У АКЦИЈИ „РАСТЕМО ЗАЈЕДНО“ СВИ ВРТИЋИ ДОБИЛИ ПО ЈЕЛКУ
Захваљујући акцији „Растемо заједно“ коју је спровела Градска општина Нови Београд, сви новобеоградски вртићи добили су засађену и окићену јелку, а једно такво стабло наставиће да расте и у дворишту…
































