Отворена летња сезона на обреновачким базенима

Летња сезона на обреновачким базенима је почела, а бројни грађани већ су искористили прилику да потраже освежење и уживају у садржајима које овај спортско-рекреативни комплекс нуди током лета.

Поводом почетка сезоне, представници локалне самоуправе и Јавног предузећа Спортско-културни центар „Обреновац“ пожелели су посетиоцима безбедан боравак и успешно лето на базенима.

Вршилац дужности директора ЈП СКЦ „Обреновац“ Никола Буковчић изразио је задовољство што је комплекс спремно дочекао почетак сезоне, док је председник Градске општине Обреновац др Милош Пековић истакао да ће грађани и ове године моћи да користе погодности које заједнички обезбеђују Општина Обреновац и Град Београд.

Пековић је нагласио да су базени уређени и припремљени за велики број посетилаца, као и да је важно што суграђани користе доступне спортске и рекреативне садржаје. Подсетио је и на могућност коришћења бесплатних карата за улазак на базен, које су обезбеђене у сарадњи локалне самоуправе и Града Београда.

Он је додао да је велико интересовање забележено и за бању „Цевка“, као и да је циљ да се из године у годину унапређују услови за све кориснике спортских и рекреативних објеката. Такође је подсетио да су у току радови на побољшању енергетске ефикасности објекта базена.

Са почетком летње сезоне, обреновачки базени поново су постали једно од омиљених места за одмор, рекреацију и освежење током топлих летњих дана.